Кошик
АКЦІЯ! Матрац = Наматрацник + 2 подушки у ПОДАРУНОК!

Релакс

Колекція меблів «Релакс» створена спеціально для того, щоб подарувати Вам незабутній відпочинок! Що може бути краще, ніж прийшовши з роботи, лягти на затишний повітряний диван або всістися в м'яке крісло і почитати улюблену книгу! Не відмовляйте собі в такому найменшому задоволенні, як якісне дозвілля. Коротко розповімо про особливості цієї колекції.

Майже кожен комплект колекції «Релакс» ― це дуже зручний диван та крісло. Всі меблі м'які і комфортні, зроблені з екологічно чистих матеріалів.

Всі дивани та крісла мають різну ширину, глибину і висоту. Тому, зовсім не важко буде вибрати саме те, що Вам потрібно. До Вашого домашнього інтер'єру можна буде підібрати диван і крісла відповідного кольору та дизайну. На вибір є як класичні варіанти (благородний бордовий комплект «Люксор», або ж стриманий «Мілан»), так і більш модерні (супер-м'яке крісло «Марко»). Якщо Ви шукаєте меблі для офісних приміщень, то обов'язково оціните комплект «Каліпсо» або дуже зручне крісло «Акорд». Ваш смак може бути найвибагливіший, та ми все одно його вдовольнимо!

Щоб Ви не вибрали, в будь-якому випадку залишитеся задоволеними, адже наша меблі будуть радувати якістю і служити довгий час!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: